Ballina AKTUALE KF “Preshevë-Bujanoc” ekipi i femërave ka mar pjesë në turneut “Pavarsia...

KF “Preshevë-Bujanoc” ekipi i femërave ka mar pjesë në turneut “Pavarsia 2021” Malishevë (Foto)

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Klubi i futbollit për femra “Preshevë-Bujanoc” ishin të pranishëm për festën e 17 shkurtit në 13 vjetorin e Pavarsisë së Shtetit të Kosovës.

Ata u ftuan në qytetin e Malishevës nga klubi i femrave “Shqiponja” e këtij qyteti, ku zhvilluan dy xhiro. Klubi futbollit për femra “Preshevë-Bujanoc” ishte më i përgatitur dhe fitoi kupën dhe medaljet e turneut “Pavarsia 2021” Malishevë.

---- ----
----
----- ----
-----