Ballina Lajme nacionale Këto temperatura na presin të premten

Këto temperatura na presin të premten

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mot me diell na pret të premten.

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditë së nesërme mot i kthjellët dhe me diell do të jetë mbi Kosovës.

Temperatura maksimale gjatë ditës së premte do të jetë kryesisht 30 gradë Celsius, kurse ajo minimale do të jetë 14 gradë Celsius.

Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 2-11m/s.

Shtypja atmosferike mbetet pak e lartë mbi vlera normale.

---- ----
----
----- ----
-----