Ballina Lajme nacionale Këto rrugë do jenë të mbyllura 2 ditë në Prishtinë

Këto rrugë do jenë të mbyllura 2 ditë në Prishtinë

11
SHPËRNDAJE

 

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se nga sot në ora 07 e 30 e deri të shtunën në ora 18:00 rruga “Gazmend Zajmi”, “Ali Pashe Tepelena” dhe ajo “Karl Gega” do të mbyllen për qarkullim.

Sipas njoftimit të Ahmetit, arsyeja e mbylljes së rrugëve është për shkak  të punimeve të shtresës finale të asfaltit./21Media 

Për shkak të punimeve të shtresës finale të asfaltit, rrugët “Gazmend Zajmi”, “Ali Pashe Tepelena” dhe “Karl Gega” do të…

Posted by Shpend Ahmeti on Thursday, October 22, 2020

 

 

The post Këto rrugë do jenë të mbyllura 2 ditë në Prishtinë appeared first on RTV21.

-----