Ballina Showbiz Këtë dedikim dashurie mund ta bënte vetëm Ermali për Amin, thjesht lot!

Këtë dedikim dashurie mund ta bënte vetëm Ermali për Amin, thjesht lot!

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ermal Mamaqi njihet për tipin e tij karizmatik dhe ndonse i shpreh dashurinë bashkëshortes së tij Amit, ai sërish fut në to doza humori.

Së fundmi, Ermali ka publikuar në Instagram një foto me Amin nga dasma e Gaz Pajës dhe dedikimi i tij gazmor na bëri për të qeshur.

“Edhe pse ma hëngre kosin e frutave që kisha 2 ditë që e ruaja në frigo për ta ngrënë sot,unë prapë të dua!”.

Sigurisht pas kësaj nuk kanë munguar as komentet në Instagramin e Ermalit, gjithësesi mbetet për tu parë reagimi i Amit.

Por le ti shohim anën positive, kjo tregon shumë për marrëdhënien tuaj sepse njerëzit janë ndarë për një kos./Blitz.al/

---- ----
-----