Ballina Lajme Bota/Rajoni Këta janë njerëzit më të rrallë në botë (FOTO)

Këta janë njerëzit më të rrallë në botë (FOTO)

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jeta është e vështirë dhe shpesh herë e padrejtë. Një pjesë jetojnë mes luksit, ndërsa të tjerë vuajnë mes dhimbjes dhe urisë.

Por, situata komplikohet me tej kur njerëzit duhet të përballen me sëmundje apo deformime të tejskajshme.

Mediat e huaja kanë bërë publike edhe fotot e njerëzve më të rrallë në botë, si një mesazh ndaj njerëzve që të jenë mirënjohës për atë që kanë.

---- ----
----
----- ----
-----