Ballina Lajme nacionale Këta janë 5 më të votuarit e LDK-së

Këta janë 5 më të votuarit e LDK-së

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Top 5’shja më e votuar e LDK-së.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar rezultatet edhe për kandidatët p për deputetë në zgjedhjet e 6 tetorit.

Në top 5’shën e Lidhjes Demokratike të Kosovës, janë Vjosa Osmani, Kujti Shala, Anton Quni, Lumir Abdixhiku dhe Avdullah Hoti.

Pas top 5’shes, janë emra të rinj si Besian Mustafa e Marigona Geci.

Shikoni tabelën më poshtë.

---- ---- ----
-----