Ballina Lajme nacionale Këta janë 23 personat e prangosur në aksionin e policisë për dallavere...

Këta janë 23 personat e prangosur në aksionin e policisë për dallavere me patentë shoferë

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Emrat e gjithë personave të arrestuar në aksionin e policisë për dallavere me patentë shoferë.

Policia e Kosovës ka prangosur 23 persona të dyshuar për dallavere me patentë shoferë.

Prangosja e tyre është bërë dje në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë

Burime të ORAinfo bëjën të ditur se arrestuarit janë zyratë të lartë.

Më poshtë i gjeni emrat e plotë, si dhe pozitat të disa prej të prangosurve. /ORAinfo/

Filize Krasniqi- Drejtoreshë e departamentit për patentë shofer

Naser Llugaliu– udheheqes i Njësisë në Prishtinë

Flamur Lekaj– egzaminer

Eduard Brahimaj– egzaminer

Filloreta Ajvazi– zyrtare administrative

Fejzullah Ejupi- zyrtar administrativ

Azem Miftari– egzaminer

Magbule Mehmeti– egzaminere

Flora Ferizi– zyrtare

Shaban Zuka– punëtor sigurimi

Agim Restelica

Ava Kurteshi

Avdush Topalli

Adem Binakaj

Burim Jashari

Dragan Zhivkoviq

Haki Jashari

Laurat Shehu

Labinot Ajeti

Liljana Bozhanic

Naser Bislimi

Premtim Topalli

Shkëlqim Statofci

---- ----
-----