Ballina Showbiz Kështu i uron fat nusja Milot Rashicës për ndeshjen e nesërme

Kështu i uron fat nusja Milot Rashicës për ndeshjen e nesërme

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Ajo është tejet aktive me postime në rrjete sociale dhe sot ajo ka publikuar një imazh me të cilin i uron Milotit suksese për ndeshjen e radhës./ORAinfo/

---- ----
-----