Ballina Showbiz Kështu i janë gëzuar fitores prindërit e Rita Orës

Kështu i janë gëzuar fitores prindërit e Rita Orës

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prindërit e Rita Orës i gëzohen fitores së Vetëvendosjes, shikojeni çfarë kanë postuar.
Prindërit e Ritës i janë gëzuar fitores së Lëvizjes Vetëvendosje.

Lëvizja Vetëvendosje u shpall fituese me shumicën e votave mbrëmjen e djeshme në zgjedhje, shkruan lajmi net.

Këtij rezultati i janë gëzuar një numër i madh i njerëzve ndër ta artistë të njohur shqiptar. E edhe prindërit e këngëtares Rita Ora e kanë përkrahur Albinin dhe Lëvzijen.

Ishte Vera Ora ajo e cila pas daljes së rezultateve të para e ka bërë një postim.

---- ----
----
-----
-----