Ballina Showbiz “Kërcim sensual, me pasoja…”, Xhensila dhe Bes Kallaku rrëzohen (VIDEO)

“Kërcim sensual, me pasoja…”, Xhensila dhe Bes Kallaku rrëzohen (VIDEO)

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka postuar një video të sikletshme të sajën bashkë me partnerin e saj, aktorin e njohur të humorit Bes Kallaku. Në kushte karantine, ata kanë vendosur që të argëtohen duke kërcuar tango me njëri-tjetrin.

Gjithçka nis me çiftin duke vallëzuar në mënyrë sensuale, por jo çdo gjë përfundon ashtu siç nis, pasi në një moment,Besi rrëzohet duke marrë edhe Xhensilën me vete përtokë.

----

“Mos e provoni në shtëpi! Kur nuk shkon ashtu siç duhet!!! Këndoni, vallëzoni, rrëzohuni, lutuni, besoni, jetoni me njëri-tjetrin dhe për njëri-tjetrin!!!,”-shkruan krahas videos Xhensila.

----- ----