Ballina Lajme nacionale Keni bërë plane, këto temperatura na presin sot

Keni bërë plane, këto temperatura na presin sot

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky është parashikimi i motit për sot.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius”, thuhet në njoftim.

---- ----
----
-----
-----