Ballina Showbiz Këngëtarja shqiptare ka një mesazh për ish-in e “atij”: Më ‘përndjek’ për...

Këngëtarja shqiptare ka një mesazh për ish-in e “atij”: Më ‘përndjek’ për …

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që mungon në tregun muzikor, por është mjaft aktive në rrjete sociale.

Sot ajo publikoi një fotografi ku duket shumë seksi, të shoqëruar me një tekst për ish-in e “partnerit”.

“Ish-i i tij mendon se jam mësuese dhe më ‘përndjek’ për udhëzime”, shkruajti Anxhelina.

Nuk dihet nëse ajo po shijon një lidhje dashurie dhe tekstin ia dedikon një femre në vecanti. Megjithatë nuk kanë munguar ngacmimet e ndjekësve për fotografinë provokuese dhe mbishkrimin.

---- ----
-----