Ballina Showbiz Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: S’është e lehtë të vdesësh

Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: S’është e lehtë të vdesësh

70
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo i ka treguar ndjekësve të saj një lajm jo të mirë.

Fjolla ka probleme me shëndetin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

‘Nuk është e lehtë të vdesësh’, ka shkruar ajo këngëtarja shoqëruar me disa emoji duke qarë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht, por mbetet për t’u qartësuar nga Fjolla.

The post Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: S’është e lehtë të vdesësh appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----