Ballina Showbiz Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora Jakupin

Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora Jakupin

124
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjen

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se Jehona Sopi e ka pritur me pite./ORAinfo/

Gëzimja publikon foton më të bukur me burrin dhe vajzën, por fustani i saj mori vëmendjen

---- ----
----
-----
-----