Ballina Lajme Bota/Rajoni Këngëtarja e njohur dhe djali i saj me koronavirus, ja çfarë bën...

Këngëtarja e njohur dhe djali i saj me koronavirus, ja çfarë bën ajo (FOTO)

281
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pink ka zbuluar se ajo dhe djali i saj tre vjeçar Jameson kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Këngëtarja 40-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Alecia Beth Moore  e bëri të ditur këtë përmes Instagramit, duke publikuar një fotografi me djalin e saj trevjeçar.

----

Në mbishkrimin e saj tregoi diagnozën përpara se të kritikonte Qeverinë Amerikane për mungesën e testeve.

Ajo filloi duke shkruar: “Dy javë më parë djali im tre vjeçar, Jameson, dhe unë po shfaqnim simptoma të COVID-19”, tha ajo.

Pink vendosi t’i merrte gjërat në duart e saj, pasi premtoi një dhurim shumë bujar prej një milion dollarësh për shkaqe mjekësore të përqendruara rreth COVID-19.

----- ----