Ballina Lajme Bota/Rajoni Këngëtarja e famshme mbahet peng dhe përdhunohet për ditë me radhë (FOTO)

Këngëtarja e famshme mbahet peng dhe përdhunohet për ditë me radhë (FOTO)

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duffy ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se është përdhunuar, droguar dhe mbajtur peng për disa ditë.

Këngëtarja e famshme uellsiane shkroi: “Shumë prej jush kanë pyetur veten se ku jam zhdukur apo çfarë ka ndodhur me mua. E vërteta është se jam përdhunuar, droguar dhe mbajtur peng për disa ditë. Kam mbijetuar dhe rekuperimi ka kërkuar kohën e vet”.

Duffy theksoi se në ditët në vazhdim do të japë një intervistë për të shpjeguar gjithçka.

“Javët e ardhshme do të postoj një intervistë. Shpresoj që pyetjeve tuaja t’i përgjigjem në atë intervistë nëse mundem”, shkruan Duffy. Albumi i fundit i Duffy, “Endlessly”, është publikuar në vitin 2010.

---- ----
-----