Ballina Showbiz Kengetarja e famshme largohet papritur nga muzika

Kengetarja e famshme largohet papritur nga muzika

6
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme Pink ishte e pranishme mbrëmjen e kaluar në eventin “Country Music Associatiom Awards”, së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Pink rrëfeu për “Entertainment Tonight” sa ka ndërmend të largohet nga muzika për një kohë ende të pacaktuar, pasi ka ndërmend t’i përkushtohet familjes.

Këngëtarja tregoi se u bënë dy vite e gjysmë që punon pa pushuar dhe tashmë është koha që ajo të mbajë fëmijët, ndërsa bashkëshorti t’i dedikohet karrierës së tij.

The post Kengetarja e famshme largohet papritur nga muzika appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

-----