Ballina LifeBizare Këmbë të shtrembëta, çarje, akne/ Ja defektet e mëdha që kanë VIP-at...

Këmbë të shtrembëta, çarje, akne/ Ja defektet e mëdha që kanë VIP-at (FOTO)

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shumë prej nesh shqetësohemi për defektet që kemi. Disa prej njerëzve kanë lëkurë të papërsosur, buzëqeshjet e të tjerëve nuk janë ideale, por të tjerë ndjehen të turpëruar nga plagët e tyre dhe ëndërrojnë të shpëtojnë prej tyre.

Ndërsa të famshmit duken aq të përsosur në ekran, por në realitet nuk janë të njëjtë.

Të qenit perfekt është diçka që nuk është e mundshme, ndërsa defektet e vogla i bëjnë njerëzit më simpatik. Dhe këtu as yjet nuk bëjnë përjashtim.

---- ----
----
----- ----
-----