Ballina Showbiz Kemali ‘transformohet’ për seralin e ri, do të befasoheni si është bërë

Kemali ‘transformohet’ për seralin e ri, do të befasoheni si është bërë

174
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Blero ia publikon Afronës foton me dimi e jelekëm, ajo po duket si princeshë

Burak Ozcivit vazhdon të jetë një prej aktorëve më të pëlqyer turq.

Ai u bë tejet i pëlqyer që në fillim të karrierës së tij dhe suksesi i tij tani është në kulminacion, përcjell ORAinfo.

Blero ia publikon Afronës foton me dimi e jelekëm, ajo po duket si princeshë

Ishte roli i Kemalit në serialin, ‘Kara Sevda’ ai që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, në serialin e ri duket se ai është detyruar ta ndryshojë pamjen.

E me pamjen e re, ai po duket komplet ndryshe./ORAinfo/

Blero ia publikon Afronës foton me dimi e jelekëm, ajo po duket si princeshë

---- ----
-----