Ballina Showbiz Kejvina Kthella zbulon më shumë se ç’duhet (FOTO)

Kejvina Kthella zbulon më shumë se ç’duhet (FOTO)

176
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo vazhdon të jetë njëra prej personazheve më të përfolura në showbizin shqiptar dhe jo më kot.

----

Fjala është për modelen bukuroshe, Kejvina Kthella, e cila sigurohet të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh tejet provokues. E veshur me të brendshme kuq e zi e me një pozë joshëse, biondja ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo.

----- ----