Ballina Showbiz Kejvina Kthella shoqerohet ne polici, por çfare e lidh me Redian Rajen?

Kejvina Kthella shoqerohet ne polici, por çfare e lidh me Redian Rajen?

10
SHPËRNDAJE

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë dhe policia është duke mbledhur prova të mjaftueshme për të zbardhur skemën e plotë.

Për të dëshmuar lidhur me ngjarjen, është shoqëruar në polici edhe Kejvina Kthella, emri i së cilës ka dalë pas zbardhjes së përgjimeve të mesazheve dhe telefonatave. Mes Kejvinës dhe Redjanit ka komunikime të shpeshta, por nuk bëhet e qartë arsyeja që i lidh bashkë.

The post Kejvina Kthella shoqerohet ne polici, por çfare e lidh me Redian Rajen? appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.