Ballina Showbiz Kejvina Kthella: Jam nje kukull e bukur, por….

Kejvina Kthella: Jam nje kukull e bukur, por….

130
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bukuroshja Kejvina Kthella e ftuar sot në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij.

Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për vlerat që ka.

Kejvina tha se nuk e ka ndjerë kurrë veten që e kanë trajtuar si kukull, kështu që mendon dhe beson për vlerat që ka.

“Por ti je një kukull,” ka vazhduar Manushi.

“Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që s’kam vlera,” ka përfunduar konkurrentja e “Dance with me”.

The post Kejvina Kthella: Jam nje kukull e bukur, por…. appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

---- ----
----
-----
-----