Ballina Showbiz Kejvina Kthella: Isha tapë kur fjeta tek divani i diskotekës, kur u...

Kejvina Kthella: Isha tapë kur fjeta tek divani i diskotekës, kur u zgjova në orën 6 ishte bosh

124
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Balerina Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar. Ajo njihet për bukurinë e saj dhe format trupore perfekte.

E ftuar në emisionin “Thumb On” në TV Ora, ajo ka treguar një rast kur e ka zënë gjumi tek një divan i diskotekës pasi ishte bërë tapë.

“Më pëlqen alkooli shumë. Dikur kam dalë shumë dhe njëherë në Itali më kishte zënë gjumi tek divani i diskos.

Nuk më ka zgjuar njeri, kur u zgjova ishte bosh. Nuk më mori njeri. Ishte ora 6 ishin vetëm dy tipa që po pastronin dhe unë që flija”, është shprehur Kejvina.

The post Kejvina Kthella: Isha tapë kur fjeta tek divani i diskotekës, kur u zgjova në orën 6 ishte bosh appeared first on Lajmi Fundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Rajoni dhe Bota, informacion live.

---- ---- ----
-----