Ballina Showbiz Kejvina Kthella dhe ‘Kaubojsi’ bashkë/Çfarë po kurdisin kushërinjtë?

Kejvina Kthella dhe ‘Kaubojsi’ bashkë/Çfarë po kurdisin kushërinjtë?

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Kejvina Kthjella dhe ish deputeti Eduart Ndocaj i njohur ndryshe si “Kaubojsi” janë padyshim personazhe shumë të përfolura në mediat kohët e fundit.

Dhe dy kushërinjtë pritet të vijnë bashkë në spektaklin e kërcimit “Dance wwith me 6”.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Kejvina ka lidhje familjare me ish deputetin “Kaubojs”, Eduard Ndocaj, pasi ky i fundit është kushëri i tretë me babaën e modeles.

 

 

---- ---- ----
-----