Ballina Showbiz Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit që i komentoi

Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit që i komentoi

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja Kejvina Kthjella di se si të provokojë vazhdimisht fansat e saj me foto të nxehta. Ajo ka postuar së fundmi në instagramin e saj një foto ku shfaqet me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë.

Por ajo që ka bërë përshtypje është pozicioni që ka marrë modelja duke pozuar ulur në gjunjë dhe vështrimi i saj provokues. Kjo foto nuk ka kaluar pa vëmendje nga ana e fansave.

Njëri prej tyre i bën komentin më të veçantë Kejvines, duke i thënë: “ Kështu rri edhe qeni im”. I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i modeles e cila ka dhënë një përgjigje të thjeshtë por ironike.

Ajo i është përgjigjur komentuesit duke shkruar thjesht “Super”.

Të shumtë kanë qenë komentuesit që i kanë dalë në mbrojtje modeles duke kritikuar komentuesin për negativitetin e shprehur në koment.

The post Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit që i komentoi appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----