Ballina Showbiz Keisi pozon nga makina luksoze, Stresi bëhet “xheloz”: Kush t’i bën fotot...

Keisi pozon nga makina luksoze, Stresi bëhet “xheloz”: Kush t’i bën fotot ty? (FOTO)

230
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duket se marrëdhënia e reperit të njohur, Stresi, me Kesin është në rrugë të mbarë.

----

Ditën e sotme ajo ka postuar një fotografi në “Instagram” ku shfaqet e mbështetur në një Corvette të kuq. Teksa poza e saj ka marrë mijëra poëlqime, në sy bie komenti i Stresit, që duket me nota xhelozie: “Kush t’i bon fotot ty???”

Por e ka ngrohur përgjigja e partneres së tij, që ja shpreh publikisht dashurinë: “Arkimedi im”.

Ndërkohë kujtojmë se çifti prej kohësh kanë shprehur publikisht se po përpiqen të gjejnë rrugën e përbashkët dhe të rikthehen si partner. Edhe pse larg njëri-tjetrit, ata kanë bërë shpeshherë dedikime dashurie në rrjete sociale. Nëna e Stresit shprehu pëlqimin e saj për Kejsin, dhe tashmë mbetet në dorën e tyre, rikthimi.

----- ----