Ballina Lajme nacionale Katër vetura aksidentohen në magjistralen Prizren-Gjakovë, ka të lënduar

Katër vetura aksidentohen në magjistralen Prizren-Gjakovë, ka të lënduar

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Prizren-Gjakovë, saktësisht në fshatin Landovic.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy persona , kurse të përfshira në këtë aksident janë katër vetura.

Ekipet emergjente tashmë kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe tashmë po ndërmerren të gjithë hapat e nevojshëm

---- ---- ----
-----