Ballina Lajme nacionale “Karriget janë sport i lehtë për ju”-Zyrtari i LDK-së i kundërpërgjigjet Veselit

“Karriget janë sport i lehtë për ju”-Zyrtari i LDK-së i kundërpërgjigjet Veselit

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kadri Veseli sot thumboi haptaz Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, i është kundërpërgjigjur kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit.

Veseli gjatë një debati me strukturat e degës së PDK-së në Pejë ka thumbuar LDK-në, duke thënë se PDK është parti që i pranon kritikat dhe se nuk dinë të gjuajnë me karrige.Gecaj në profilin e tij ë Facebook, ka reaguar ndaj deklaratave të Veselit. Ai ka thënë se karriget janë sport i lehtë për Partinë Demokratike të Kosovës.Postimi i plotë i Bajram Gecajt:Kadri Veseli nga Peja thumbon LDK’në, “Ne nuk gjuajmë me karrike”Shumë e vërtetë … karriget janë sport i lehtë për ju!

---- ---- ----
-----