Ballina Sport “Karantina mori fund, Zoti po kthehet”, Ibrahimovic shkelmon koronavirusin

“Karantina mori fund, Zoti po kthehet”, Ibrahimovic shkelmon koronavirusin

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zlatan Ibrahimovic  rezultoi pozitiv me Covid-19 në 24 shtator, por ia ka dalë më në fund të fitojë betejën me koronavirusin.

Askush nuk mendonte të kundërtën, madje sulmuesi i famshëm e zgjati shumë këtë “sfidë”.

39-vjeçari ka dhënë lajmin e mirë për Milanin dhe tifozët kuqezi me anë të një postimi në rrjetet sociale, aty ku nuk mungon kurrë humori dhe batuta.

U shërove më në fund. Paralajmërim për autoritetet shëndetësore, karantinës i erdhi fundi.

Tani mund ta dalësh jashtë, Zoti po kthehet“, shkruan bomberi dhe lideri i Milanit. Një lajm super për trajnerin Stefano Pioli para derbit të Milanos.

“Djalli” do të tentojë fitoren e katërt radhazi në kampionat përballë zikaltërve (17 tetor) dhe me Ibrën në fushë gjithçka është më e thjeshtë.

---- ----
----
----- ----
-----