Ballina Showbiz Kaq vite pas serialit, shikoni sa shumë ka ndryshuar Hazani

Kaq vite pas serialit, shikoni sa shumë ka ndryshuar Hazani

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Deniz Baysal është aktorja më e njohur e kinematografisë turke.

Luajti në shumë filma e seriale mirëpo, roli që e bëri tejet të njohur është ai i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Pas serialit ajo ka ndryshuar shumë.

E në një foto që e ka publikuar së fundi në Instastory ajo shfaqet krejt ndryshe nga ajo në serial./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----