Ballina Showbiz Kaq të bukura i ka linjat trupore “Trashaluqja e bukur”

Kaq të bukura i ka linjat trupore “Trashaluqja e bukur”

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Trashaluqja e bukur” befason me linjat trupore.

Streignard afër të ’50-ave “Trashaluqja ime e bukur” ishte një ndër serialet më të dashura dhe të shikuara.

Në rolin kryesor shkëlqeu aktorja e famshme, Natalia Streignard, e cila e luante perfekt rolin e një vajze me mbipeshë, megjithatë në jetën reale ajo ishte krejtësisht ndryshe.

Ani pse ka vite që kur u transmetua ky serial, fansave ende ju ngeli në mendje imazhi i saj dhe ka të atillë që ju intereson se ku është kjo aktore dhe si duket në jetën reale.

Edhe pse gati në të ’50-tat, Streignard duket tejet tërheqëse dhe do t’ju befasojë me linjat perfekte trupore.

---- ---- ----
-----