Ballina Showbiz Kaq të bukur e ka vajzën Nystret Muçiqi, dalin pamje nga pushimet...

Kaq të bukur e ka vajzën Nystret Muçiqi, dalin pamje nga pushimet luksoze të saj

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dalin pamje nga pushimet e vajzës së Nystret Muçiqit.

Vajza e këngëtarëve të mirënjohur, Merita dhe Nystret Muçiqit, Albiona është ndër emrat që shpesh është pjesë e mediave rozë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja e familjes Muçiqi ka publikuar disa pamje nga pushimet në Ulqin, ku shihet së bashku me motrën, Enean shkruan rtv21.

Në instagarm, ku numëron 34 mijë e 700 ndjekës, vajza e Nystretit dhe Meritës ka hedhur video të bukura nga pushimet.

Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu-Muçiqi janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijët, Albatritin, Albionën dhe Enean.

---- ---- ----
-----