Ballina Showbiz Kaq shumë ka ndryshuar Tuna

Kaq shumë ka ndryshuar Tuna

28
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj.

Tuna, qe sa kohë është pjesë e skenës muzikore. Karrierën e saj muzikore e ka filluar qysh në moshë të hershme, si 15-vjeçare.

Me shumë punë arriti ta krijoi imazhin e saj skenik dhe sot konsiderohet si njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Nëse kthehemi në retrospektivë, te paraqitjet e saj të para, videoklipet, shohim se Tuna ka ndryshuar shumë nga ajo kohë.

-----