Ballina Showbiz Kaq shumë është shëndoshur, Brikena po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt

Kaq shumë është shëndoshur, Brikena po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është shëndoshur shumë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----