Ballina Showbiz Kaq shumë është rritur vëllai i Azrës, shikoni si është bërë

Kaq shumë është rritur vëllai i Azrës, shikoni si është bërë

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i pëlqyer në publikun turk dhe atë të huaj.

Çdo ditë e më i popullarizuar po bëhet edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

E një prej roleve shumë të veçanta është edhe ai i vëllait të Azrës, Mertit.

Duket se ai po rritet dita ditës e këtë po e dëshmojnë fotot e ndryshme ku ai shfaqet më i madh se sa në seria./ORAinfo/

---- ---- ----
-----