Ballina Showbiz Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam...

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

176
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet vajza e tyre e cila është bërë e bukur si ‘kukull’./ORAinfo/

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

---- ---- ----
-----