Ballina Showbiz Kaq shumë është rritur motra e Adelinës, po duket super-femër në pushime

Kaq shumë është rritur motra e Adelinës, po duket super-femër në pushime

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të motrës së saj, e cila po bëhet një femër shumë e bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----