Ballina Showbiz Kaq shumë është rritu vajza e Milotit, shikojeni këtë detaj

Kaq shumë është rritu vajza e Milotit, shikojeni këtë detaj

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ja sa është rritur vajza e Milotit.

Këngëtari Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij, Erxhina janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës.

Dyshja, të cilët janë edhe prindër të dy fëmijëve janë mjaft aktiv në rrjete sociale, me ç’rast po publikojnë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, bukuroshja e Milotit, Erxhina ka publikuar në instastory pamje të bukura të dy fëmijëve të saj, Priamit dhe Romës.

Në njërën video të hedhur në instastory për 27 mijë e 900 ndjekësit e saj në instagram, ajo ka bërë të ditur se Roma ka bërë pesë muaj, shkruan rtv21.

Miloti dhe Erxhina janë martuar në vitin 2016 dhe nga martesa, së bashku kanë dy fëmijë, djalin Priamin dhe vajzën, Romën.

---- ----
----
-----
-----