Ballina Showbiz Kaq e dobët ishte Learta disa vite më herët

Kaq e dobët ishte Learta disa vite më herët

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Milani është mjaftueshëm i fortë të garojë me Juventus dhe Inter për Scudetto”

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto të para dy vitesh, ku shihet se ishte më e dobët./ORAinfo/

“Milani është mjaftueshëm i fortë të garojë me Juventus dhe Inter për Scudetto”

---- ----
----
-----
-----