Ballina Showbiz Kaq e bukur ka qenë dikur Fazileti, shikoni sa ndryshe po duket

Kaq e bukur ka qenë dikur Fazileti, shikoni sa ndryshe po duket

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nazan Kesal është një aktore shumë e njohur nga kinematografia turke.

Ajo është e njohur edhe në publikun shqiptar me rolin e saj intersant të Faziletit, përcjell ORAinfo.

Aktorja është tejet e komentuar që nga paraqitja në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Nga fotot e publikuara shohim që Fazileti ka qenë një miss në kohën e rinisë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----