Ballina Showbiz Kaq bukur e ka veshur Elita djalin e saj për Bajram

Kaq bukur e ka veshur Elita djalin e saj për Bajram

114
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Tani që është në pushim të lindjes, Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot për festën e Bajramit, Elita ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Ajo që bie në sy është veshja simpatike e Zërit. /ORAinfo/

---- ----
-----