Ballina Showbiz Kaq bukur duken Merita Spahiu dhe vajzat e saj në këtë fotografi

Kaq bukur duken Merita Spahiu dhe vajzat e saj në këtë fotografi

124
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të lumtura pranë njëra-tjetrës Njëra ndër familjet më të komentuara në mediat rozë është familja Muqiqi, familja e këngëtarëve të mirënjohur të skenës.

Ata shpesh ndajnë imazhe të bukura me fansat e tyre të shumtë.

Sot, Biona, vajza e madhe e Nysretit dhe Meritës, publikoi një fotografi me të ëmën dhe motrën, Enean. Të trijat shfaqen shumë të lumtura pranë njëra-tjetrës.

Nysreti dhe Merita janë të martuar prej vitesh dhe kanë tre fëmijë, Albatritin, Albionën dhe Enean.

---- ---- ----
-----