Ballina Showbiz Kapen sërish bashkë Mozzik e Loredana, publikojnë foto nga ky vend

Kapen sërish bashkë Mozzik e Loredana, publikojnë foto nga ky vend

125
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vdekja e vëllait e ka humbur Besim Dinën

Mozzik e Loredana kapen sërish bashkë.

Ndonëse tashmë ribashkimi i Mozzik dhe Loredanës nuk është sekret, ata përsëri bënë të ditur se janë në shoqëri të njëri tjetrit, shkruan lajmi.

Ndërsa këta të fundit kanë qenë kryefjala e mediave rozë, për shkak se u fotografuan duke darkuar, e më vonë u fotografuan edhe në një qendër tregtare në Zvicër.

Sot Mozzik dhe Loredana publikuan imazhe në pasqyrën e një ashensori dhe mund të bëhen krahasimet e fotografive, ku shihet mjaft qartë se ata gjenden në të njëjtin vend, në të njëjtën orë.

Vdekja e vëllait e ka humbur Besim Dinën

Dyshja ka lënë të kuptohet se tashmë janë rikthyer sërish të njëri-tjetri, ndonëse vetë kanë zgjedhur të mos konfirmojnë ende bashkimin e tyre publikisht.

Vdekja e vëllait e ka humbur Besim Dinën

---- ---- ----
-----