Ballina Lajme nacionale Kaosi në Telekom, ja kush intervistohet sot

Kaosi në Telekom, ja kush intervistohet sot

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tema e Telekomit të Kosovës po vazhdon te jetë aktuale.

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen e PTK-së dhe Vala’s interviston sot Rexhë Gjobalaj.

Ish-kryetari i Bordit të Drejtorëve të PTK-së do të intervistohet në ndërtesën e Kuvendit, në sallën N 204 me fillim nga ora 10:00.

---- ----
-----