Ballina Showbiz Kanye West thyen heshtjen, tregon arsyen e ndarjes nga Kim Kardiashian

Kanye West thyen heshtjen, tregon arsyen e ndarjes nga Kim Kardiashian

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Lajmi i Fundit
Kanye West thyen heshtjen, tregon arsyen e ndarjes nga Kim Kardiashian

Reperi i njohur, Kanye West, beson se kandidimi i tij për president të SHBA-së në zgjedhjet e vitit 2020 ishte pika e kthimit në martesën e tij më yllin televiziv, Kim Kardashian.

Kim, sipas TMZ-së, të premten kishte aplikuar për divorc nga Kanye pas shtatë viteve martesë.

Një burim për People kishte thënë se 43 vjeçari iu kishte shkruar njerëzve pas lajmit për divorcin dhe u kishte thënë se kandidimi i tij për president ia ka rrezikuar martesën e tij.

West dhe Kardashian i filluan krizat e tyre nga gushti i vitit të kaluar, pasi reperi pati disa çrregullime emocionale, shkruan People.

Kanye West thyen heshtjen, tregon arsyen e ndarjes nga Kim Kardiashian
Zenilda Beqaj

---- ----
-----