Ballina Sport Kante: Ishim të lodhur në ndeshjen ndaj Leicester Cityt

Kante: Ishim të lodhur në ndeshjen ndaj Leicester Cityt

7
SHPËRNDAJE

N’Golo Kante ka thënë se ekipi ishte i lodhur në ndeshjen kundër Leicester Cityt.

Chelsea luajti 120 minuta në ndeshjen ndaj Liverpoolit për Superkupën e Europës dhe pas katër ditëve luajtën kundër “dhelprave”, ndeshje që përfundoi me rezultat të barabartë 1-1.

“Është e vërtetë që jemi lodhur shumë këtë javë. Luajtëm kundër United, pastaj udhëtuam në Turqi për t’u ndeshur me Liverpoolin, lojë të cilën e luajtëm shumë mirë. Ishim të lodhur në ndeshjen kundër Leicester Cityt. Luajtëm shumë mirë në 20 minutat e parë. Leicesteri luajti mirë, andaj barazimi nuk është një rezultat i keq”, deklaroi ai.

The post Kante: Ishim të lodhur në ndeshjen ndaj Leicester Cityt appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----