Ballina LifeBizare Kamuflazhi perfekt – (FOTO)

Kamuflazhi perfekt – (FOTO)

13
SHPËRNDAJE


A e keni menduar ndonjëherë që të visheni në një mënyrë të tillë që njerëzit të hedhin sytë 2 herë drejt jush për të kuptuar se si jeni fshehur?!

Epo Nina Dodd e ka bërë kët dhe ajo i ka vendosu rvetes që përmes rrobave që ajo bën vetë të arrijë një kamuflazh perfekt me disa ambiente specifike, të cilat për hir të së vërtetës janë edhe qesharake.

-----