Ballina Showbiz Kamerieri i ‘lë pa fjalë’ Ermalin dhe Arianën me gjestin e tij!

Kamerieri i ‘lë pa fjalë’ Ermalin dhe Arianën me gjestin e tij!

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana së shpejti do të behen prindër për herë të katërt.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Ariana ka publikuar një video se bashku me Ermalin duke pirë kafe në qytet.

E ata janë befasuar nga kamerieri i cili ka portretizuar në kafe fotografinë e Ermalit dhe Arianës.

Reagimi i tyre është ky… /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----