Ballina Showbiz Kaltrina zbulon si po arrin ta ruaj bukurin natyrale

Kaltrina zbulon si po arrin ta ruaj bukurin natyrale

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke e lyer fytyrën me një krem natyral.

Kësisoj ajo tregon sekretin e suksesit të saj për tu dukur gjithmonë bukur. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----