Ballina Showbiz Kaltrina Selimi shfaqet përvëluese në dasmë

Kaltrina Selimi shfaqet përvëluese në dasmë

172
SHPËRNDAJE

Kaltrina Selimi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të shoebizit shqiptar.

Ajo përveç që njihet për zërin e saj, po ashtu ka një stil shumë të veçantë.

Kaltrina është e martuar qe disa vite dhe ka një vajzë.

Krahas muzikës, Kaltrina është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo mbrëmë ishte e ftuar në një dasmë. E veshur me fustan të gjatë dhe me stil unik, Kaltrina është shfaqur një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

-----